We werken aan een vernieuwde Spiru. We nemen geen nieuwe bestellingen aan >

Handgemaakte Macramé Hanger – 100% katoen – Het Boze Oog – Bescherming

0 reviews

Handgemaakte Macramé Hanger – 100% katoen – Het Boze Oog – Bescherming

0 reviews

Handgemaakte Macramé Hanger – 100% katoen – Het Boze Oog – Bescherming

Een prachtige handgemaakte Macramé met een diameter van 23 cm. Een prachtige symbolische muurversiering! De hanger staat voor bescherming, lees hierover meer in onze blog.

Handgemaakt met liefde

De leverancier is veel bezig met sociale verantwoordelijkheid. Bij de organisatie in India, wordt door de eigenaresse veel waarde gehecht aan een eerlijk loon en goede arbeidsomstandigheden. Met een team van meerdere vrouwen bedenken en maken ze unieke hangers volgens eigen ontwerp. Alle producten worden met de hand gemaakt om zo de kwaliteit te garanderen.

  • Katoen

    Katoen is weefsel gemaakt uit de zaden van het geslacht Gossypium, ook wel katoenplant genoemd. De grootste producenten van katoen zijn ChinaIndia en de Verenigde Staten .

    Katoen is een luchtdoorlatend  en slijtvast textiel dat verwerkt kan worden tot andere stofsoorten zoals badstof en denim. De verbouwing en verwerking van katoen heeft een grote impact op het milieu, daarom wordt steeds meer biokatoen geproduceerd. Biokatoen is niet alleen duurzamer, het de stof is bovendien hypoallergeen wat haar geschikt maakt voor de gevoelige huid.

Extra informatie

Artikelnr.
TT-0009 
Kleur

Wit, Geel

Materiaal

Gewicht

350 g

Diameter

23 cm

Meer informatie  
Minder informatie  

Hier begint de reis van dit product

Spiru
Supplier certificates
Laat review achter
Score
  • Maar liefst 30 dagen retourrecht
  • 31.000+ klanten geven ons een 9.1!
  • Gratis Verzending vanaf €60